«

Aktualności

NadchodząceMinione


17-11-2018   19:00

Piotr Bukartyk z Zespołem

WYSTĘP ODWOŁANY 

Zapraszamy Państwa na występ Piotra Bukartyka, który odbędzie się 17 listopada 2018 r. o godzinie 19:00 w  Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku.


Informacje

Koncert Piotra Bukartyka na scenie warszawskich Hybryd będzie dla wielbicieli Piotra Bukartyka wydarzeniem wyjątkowym. Oprócz obszernych fragmentów najnowszych płyt, zarówno w odsłonie duetowej jak i zespołowej, muzycy obiecują powrót do utworów nie granych od lat, a mimo to przez wielu ciągle pamiętanych. 

Zapraszamy na starego, dobrego Bukartyka – liryk, choleryk i prześmiewca w jednym, z kapelą i w duecie. Osobowość, osobliwość, osobistość ;)

Piotr Bukartyk napisał ponad 500 piosenek, wydał 10 płyt. Dwanaście lat temu zadomowił się w radiowej Trójce u boku Wojciecha Manna i od tego czasu niemal co piątek rano śpiewa na antenie coś, co wymyślił w nocy . Jest stałym gościem Przystanku Woodstock, gdzie z Jurkiem Owsiakiem i tłumem młodych ludzi na scenie kończy festiwal swoją piosenką-hymnem „Z tylu chmur”. Z innych jego utworów Jerzy Satanowski stworzył muzyczny spektakl „Kaszana zdalnie sterowana. Piosenki Bukartyka” z udziałem znakomitych aktorów - m. in. Krystyny Tkacz, Katarzyny Żak, czy Artura Barcisia. Utwory Bukartyka wykonują też tacy artyści jak Zbigniew Zamachowski, Grażyna Łobaszewska, Marek Dyjak, a ostatnio grupa Perfect.

Najbardziej znane piosenki: „Dokąd się wybierasz”, „Kobiety jak te kwiaty”, „Durna miłość”, „Małgocha”, „Kup sobie psa”, ”Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, „Piosenka z praniem w tle” wykonywana z Katarzyną Groniec, „Prosto w nos” wykonywana z Magdą Umer i Arturem Andrusem, „Z tylu chmur” wykonywaną na zakończenie festiwalu Przystanek Woodstock.

Do zobaczenia!