«

Aktualności

NadchodząceMinione


30-03-2019   12:00

Projekcja filmu "Cały ten cukier"

Portal halootwock został oficjalnym patronem medialnym inicjatywy prozdrowotnej, której początkiem będzie projekcja filmu „Cały ten cukier” Damona Gameau oraz warsztaty zaplanowane tuż po projekcji.
Pierwszy, otwarty pokaz odbędzie się w sobotę, 30 marca 2019 roku w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku. Początek o godzinie 12:00.

Inicjatorką akcji jest Żaneta Kornatowska – znana w Otwocku i okolicach propagatorka oraz trenerka fitness, osoba z apetytem na zdrowie i aktywność. Przypominamy, że to między innymi jej zawdzięczamy rekord Guinessa dla Karczewa. Akcji patronuje również Oświata Powiatowa w Otwocku na czele z panią dyrektor, Hanną Majewską-Smółką.

W przyszłości planowany jest również szereg zajęć warsztatowych w szkołach średnich na terenie Otwocka i okolic. Trwają też rozmowy w sprawie wykupienia praw do kolejnych projekcji filmu. -Odzew szkół jest ogromny i pozytywny, już na tę projekcję miejsca rezerwowały całe klasy – mówi Żaneta Kornatowska.

Wykład po projekcji filmu poprowadzi Agnieszka Wiśniewska z fundacji "Szczęśliwi bez cukru"

Czyżby nasza młodzież wraz z wiekiem zyskiwała świadomość, że to, co i w jaki sposób konsumujemy znacząco wpływa na zdrowie? Wierzymy, że tak i mocno trzymamy kciuki za powodzenie projektu!

Projekcja filmu „Cały ten cukier” i warsztaty – PMDK Otwock, 30 marca br. godz. 12:00

Zapisy osób prywatnych jak i grup przyjmowane są pod numerem
tel.
(22) 719 53 14

Liczba miejsc: 200
Wstęp wolny

źródło: www.halootwock.pl