«

Aktualności

NadchodząceMinione


07-06-2019   20:00

Spektakl "Dwie połówki pomarańczy"


Zapraszamy Państwa na spektakl  pt. "Dwie połówki pomarańczy", który odbędzie się 7 czerwca 2019 o godzinie 20:00.Bilety w cenie 80 zł do nabycia w PMDK (pokój nr 1).

Obsada w PMDK: Piotr Zelt, Grażyna Zielińska, Aneta Zając, Olga Borys. 

Rezerwacje telefoniczne pod numerem (22) 779-33-57 wew. 40 lub adresem e-mail: cezary,gadejski@pmdk-otwock.pl

Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alexis, podającej się za córkę zmarłego. 

Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją drugą połówką. Patrzenie na sprawy damsko-męskie oczami trzech pokoleń w wykonaniu fantastycznej obsady daje zaskakujące i komiczne efekty. Okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, zaś śmierć małżonka nie jest końcem związku, a wręcz przeciwnie! Spektakl przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych, którym gwarantujemy dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy!